O mnie

Cześć,
nazywam się Weronika Woźniak. Jestem fotografką ślubną i rodzinną. Profesjonalnie zajmuję się fotografią od 2011 roku. Nie wyobrażam sobie innej drogi zawodowej, bo żyję i oddycham fotografią a robienie zdjęć to moja pasja. Na co dzień pracuję w swoim studio zdjęciowym, które mój mąż przerobił z dawnej stodoły dziadka w nowoczesny, jasny budynek ze skandynawskim wnętrzem. Tu najbardziej panuję nad światłem robiąc zdjęcia rodzinne, dziecięce, sesje brzuszkowe i portretowe. Uwielbiam zabierać moich klientów w plener Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Czasami towarzyszy mi suczka Pixie, która rozluźnia przed obiektywem nawet najbardziej spiętych klientów. Prywatnie najbardziej lubię spędzać czas z moją futrzaną rodzinką, do której należą m.in. szop Lunka i wspomniana wcześniej Pixie 🙂 Oprócz fotografii uwielbiam również eksperymenty w kuchni oraz jogę.

Na pewno zastanawiasz się co  odróżnia mnie od tysięcy innych fotografów. Posiadam wykształcenie fotograficzne, które zdobyłam na Uniwersytecie Śląskim w czeskiej Opawie. Dodatkowo zaplecze z szeroko rozumianej kulturze dały mi studia kulturoznawcze na Uniwersytecie w Łodzi. Ciągle się kształcę, biorę udział w wystawach fotografii artystycznej w kraju i zagranicą.

O mojej fotografii najlepiej opowiadają same zdjęcia. Zapraszam do oglądania ich na stronie jak i w social mediach. Do potrzeb każdego klienta podchodzę indywidualnie. Mój aparat towarzyszył wielu parom począwszy od sesji narzeczeńskiej, przez ślub, aż do rodzinnych i dziecięcych sesji. Lubię zdjęcia naturalne, bez stresującego pozowania, klasyczne, ciepłe i pełne emocji. 

W swojej ofercie posiadam pakiety na jednego i dwóch fotografów ślubnych a także opcję filmowego reportażu. Do każdego pakietu ślubnego dodaję sesję narzeczeńską gratis. Pracuję na terenie Śląska, głównie w okolicach Częstochowy. Jednak poznawanie nowych miejsc jest zawsze ciekawym wyzwaniem.

W branży ślubnej współpracuję z Kasią Górską – operatorką filmową/ drugą fotografką. Kasia ukończyła filmoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim oraz ma spore doświadczenie w filmowych realizacjach zdobyte wieloletnią pracą w branży foto-video.  

Zapraszam Was do kontaktu 🙂 Chętnie poznam i zatrzymam w kadrze Waszą historię.